Facebook

Tischlerei

Firma ZPUH „MRUCZEK” działa na rynku ponad 30 lat. Jesteśmy firmą rodzinną z tradycją i wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się głównie w produkcji schodów drewnianych osadzanych zarówno na konstrukcjach samonośnych jak i na betonie. Produkcją Schodów z drewna zajmujemy się od projektowania poprzez produkcję, aż po montaż. Wykonujemy trójwymiarowe aranżacje w oparciu o specjalistyczny program do projektowania schodów firmy Compass Software. Wykonujemy również inne elementy drewniane takie jak: balustrady, balkony, płoty, tarasy, parapety, listwy drewniane, meble oraz wiele innych wyrobów według życzeń klienta. Wszystkie nasze produkty wykonujemy z litego drewna krajowego lub egzotycznego. Posiadamy własną suszarnię i szeroki oraz nowoczesny park maszynowy. Nasze usługi świadczymy zarówno w kraju, jak i za granicą.

Głównym atutem naszej firmy jest solidność wykonania, najwyższa jakość, jak również komputerowa dokładność obliczeń i perfekcja ręcznego wykończenia wszystkich elementów. Jesteśmy konkurencyjni pod względem ceny i jakości naszych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz dokładamy wszelkich starań, aby wykonane przez nas wyroby były na najwyższym poziomie fachowości. Wychodzimy z założenia, że schody są pierwszym najważniejszym meblem w naszym domu, dlatego naszym motto jest „schody na wymiar… na długie lata”.

Oferujemy korzystne warunki zakupu, dostawę i montaż zamówionego towaru oraz służymy pełną informacją w zakresie naszych wyrobów.

Jesteśmy uznaną marką przez co możemy pochwalić się ciekawym dorobkiem stworzonych do tej pory schodów z drewna.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług.